آیا می دانید : جهت مدیریت در انجمن معماری باید فعالیت بالایی داشته باشید
وبــ هاست پرشیا ارائه دهنده کلیه خدمات مبتنی بر وبــ
تبلیغات شما در اینجا
مکان تبلیغات شمامکان تبلیغات شما

پیام سیستم

امکان بازدید از انجمن های سایت تنها برای کاربرانی که ثبت نام کرده اند وجود دارد:

  1. جهت ورود به سیستم نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید.
  2. ممکن است شما مجاز به استفاده از این قسمت نباشید
  3. شما برای ارسال مطلب باید در سایت عضو باشید , در صورتی که ثبت نام کرده اید نام کاربری و رمز عبور را وارد کنید , ممکن است برای تکمیل ثبت نام نیاز به فعال سازی از طریق ایمیل باشد ایمیل خود را بررسی کنید و بر روی لینک فعال سازی کلیک کنید , در صورت بر طرف نشدن مشکل از طریق ایمیل با مدیریت سایت تماس بگیرید , ایمیل مدیریت سایت در انتهای صفحه قرار دارد با کلیک بر روی تماس با ما مشکل خود را مطرح کنید

در صورتی که برای اولین بار از این سایت دیدن میکنید برای استفاده کامل از تمام امکانات سایت لازم است که ثبت نام کنید امکان ارسال مطلب و دانلود فایل و همچنین دسترسی به انجمن هایی که فقط اعضا ثبت نام شده امکان دسترسی به آن را دارند از امتیازات ثبت نام در سایت میباشد.

ورود

تالار تخصصی معماری ، عمران ، شهرسازی، تاسیسات کرمانشاه در سال 1389 تاسیس شده است و افتخار میکند که تا کنون توانسته به نحو احسن جدید ترین آموزش ها و امکانات را برای آرشیتکت های میهن عزیزمان ایران به ارمغان بیاورد . آنچه که این انجمن را نسبت به دیگر سایت ها در ایران متفاوت میسازد کیفیت خدمات و آموزش ها و مطالب رایگانی است که در اختیار کاربران انجمن قرار می گیرد.
  • ایمیل مدیریت: Saeed_Asasi@Yahoo.com
  • ایمیل پشتیبانی : Info@ArchiGroup.ir
  • سامانه پیامک : 09183396326